amerikadasirket.com, by social enterprises.

Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

24s WhatsApp Destek

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+90 541 392 6224

112 Old Capitol Trail, Newark DE

Tüm sorularınız ve başvurularınız için bize bilgi@amerikadasirket.com 'a e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Ayrıca TR Tel: +90 541 392 62 24 - USA Tel: +1 302 442 08 12 üzerinden arayabilirsiniz.

Amerika’da Limited Şirketi (LLC) nasıl kurulur ?

Amerika’da Limited Şirketi (LLC) nasıl kurulur ?

Amerika derken aslında bunu duyan bir çok kişi çoğunlukla Delaware olarak anlamaktadır. Aslında oldukça da haklıdırlar.

Delaware Limited Şirket ya da Genel şirket belgelerinin işleme sokulması oldukça hızlı ve kolaydır. Delaware eyaleti ister Amerikan vatandaşı olun ister olmayın dünyanın üzerindeki herkesin şirket kurmasına ve yasal iş yönetmesine olanak sağlar. Delaware’da kurulacak şirketinize ait dosyaları hazırlayabilmemiz için bilmemiz gerekenler aşağıdaki gibidir;

Şirketinizin türü
Şirketinizin ismi
Sorumlu kişi
Adres ( ülke, şehir, eyalet ve posta kodu ) dünyanın her yerinden
Sabit ve Cep telefonu numarası
Limited ise şirket sahibi olarak kayıt altına alacağımız isimleri bilmemiz gerekiyor.
Anonim ve genel şirket ise şirketin sorumluluğuna atayacağımız ilk yönetici/hissedarları bilmemiz gerekmektedir.
Kargo ve Fatura adresi

Ödeme gerçekleştirdikten ve gerekli tüm bilgiler alındıktan sonra aynı gün dosyalarınızı Delaware şirket işleri Departmanına sevk ediyoruz. Delaware Şirket Kurulumu onaylandıktan sonra, 24 ile 48 saat süre içinde size e-posta yoluyla onaylanmış dökümanları gönderiyoruz.
Onaylanmış belgeri başvuruyla aynı gün istiyorsanız, Ücretler bölümündeki Premium paketi seçmelisiniz. Belgelerin ulaşması halinde, şirketiniz resmi olarak yasal, geçerli ve iş yapmaya hazır olacaktır.

Şirketinizi kurmaya hazır mısınız ? Tüm bu süreçler servis hattımız 0 555 712 06 58 ‘i arayarak ya da başvuru formunu doldurarak dakikalar içinde gerçekleştirebililirsiniz. Sorularınız için servis hattımızı aramayı ihmal etmeyin.

Comments are closed.