+90 850 304 7002

Sosyal Medyada Biz}

Amerika’da şirket kurulum ve danışmanlık hizmetleri

Amerika’da şirket kurulum ve danışmanlık hizmetleri

Amerika’da şirket kurulum ve danışmanlık hizmetleri

Amerika’da şirket kurulum ve danışmanlık hizmetleri için bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz. Sizlere Amerika’nın 50 eyaletinde kesintisiz ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Artık rahatlayabilirsiniz, çünkü aklınıza takılan sorulara, internette cevap bulamadığınız tüm cevaplar burada. sizlerin yapması gereken tek şey ise iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak. Size sadece bir telefon ve ya e-posta kadar uzağız. Detaylarıyla hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Muhasebe
Amerika'da sahip olduğunuz şirketinizin sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda gerek günlük gerek aylık olarak tüm gelir ve giderlerinizi kayıt altına alıyoruz.
Vergi
Amerika'daki vergi çeşitlerini 7 ana başlıkta toplamak mümkün ama bunlardan hangileri için mükellefsiniz bilmek çok başka bir konu. Eyaletler farklı olarak vergilere yaklaşım biçimi belirlemiş olup sizin avantajlı olanı seçmenize yardımcı olmak ise bizim işimiz. Vergilerin ödeme sezonları birbirinden farklı olduğundan tüm bunlar için sizi haber ediyoruz ve hatırlatıyoruz.
Sanal Ofis
Amerika'da gerek şirketinizin gerek sizin özel işleriniz için kullanabileceğiniz posta adresi fiziksel ofis şartlarını sağlamaktadır.

 

 

 

27 Mart 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN