amerikadasirket.com, by social enterprises.

Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

24s WhatsApp Destek

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+90 541 392 6224

112 Old Capitol Trail, Newark DE

Tüm sorularınız ve başvurularınız için bize bilgi@amerikadasirket.com 'a e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Ayrıca TR Tel: +90 541 392 62 24 - USA Tel: +1 302 442 08 12 üzerinden arayabilirsiniz.

EIN iş veren kimlik no bulamıyorum

EIN – İş veren kimlik numaramı bulamıyorum

EIN – İş veren kimlik numaramı bulamıyorum

EIN – İş veren kimlik numaramı bulamıyorum, Nasıl Bulabilirsiniz?

“EIN numaramı bulamıyorum!”
“EIN numaramı nasıl bulabilirim?”
“EIN numaramı kaybettim!”

EIN numarasını bulamadığı için panik halindeki şirket sahiplerinden bunlar gibi onlarca mesaj alıyoruz. Eğer EIN numarası (aynı zamanda Federal Vergi Numarası olarak da bilinir) için başvurdunuz ancak kaybettiyseniz birkaç seçeneğiniz var.

Eğer EIN numaranızı sizin adınıza biz edindiysek, telefon aracılığı ile bu numarayı size hemen iletebiliriz.

Eğer EIN numaranızı sizin adınıza biz almadıysak, şirketinizin yakın zamandaki kayıtlarına bakın. EIN numarası için başvurduğunuzda IRS size bilgisayarda hazırlanmış bir bildiri göndermiştir. Bu başvurunuzun onayı içindir ve EIN numaranızın makbuzu görevi görür.

EIN numaranızı kayıtlarınızda bulamıyorsanız bir sonraki seçenek bankanız ile iletişime geçmektir. Çünkü Federal Vergi Numarası kurumsal bir banka hesabı açmak için gereklidir. Dolayısıyla bankadaki dosyanızda bulunabilir.

Ek olarak, eğer herhangi bir yerel lisans veya eyalet lisansı için başvuruda bulunduysanız bu kurumun kayıtlarında ve yazışmalarınızda EIN numaranız yer alacaktır.

Tüm bunları denediniz ancak hala EIN numaranızı bulamadıysanız IRS’den yardım isteyebilirsiniz. İş & Uzmanlık Hattını arayarak IRS’in EIN numaranızı aramasını sağlayabilirsiniz. Telefon numarası 800-829- 4933 ve Pazartesi’den Cumaya 7:00- 22:00 arası hizmette.

Temsilciler, şirket yetkilisi olduğunuzdan emin olmak için size şirket yöneticisinin veya üyesinin ismi gibi bir takım sorular soracaktır. Tüm bunlar doğrulandıktan sonra IRS yetkilisi size EIN numaranızı sağlayacaktır.

IRS yoğun bir kurum olduğundan telefonda biraz uzun kalabilirsiniz.

EIN numaranızı bulamıyorsanız destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


E-posta : bilgi@amerikadasirket.com
Telefon : +90 555 712 06 58 (Türkiye)
Telefon : +1 302 526 48 00 (Amerika)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *