Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

info@amerikadasirket.com

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+1 302 310 2176

112 Capitol Trail,Suite A Newark, DE 19711

İşletmemi Nereye Kayıt Etmeliyim?

Delaware eyaletinde yasal temsilciniz olarak, bizim posta adresimizi işletmenizin fiziksel adresi olarak gösteremezsiniz.

Delaware Eyalet Sekreteri’nden şirketiniz adına yaptığımız yazışmaları gönderebilmek için bir posta adresine ihtiyacınız olacak. Eğer bizzat şahsınıza tebliğ edilecek bir belge söz konusu olursa, posta adresinizden farklı olarak bir de fiziksel adrese ihtiyacınız olacaktır.

Delaware Kanunlarına göre, şirketiniz adına veya muhatap adına bir adres alınması gerekiyor. Elbette, bilgilerinizin gizliliğini korunur ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz.

ABD Vergi Dairesi’ne (IRS), İşveren Kimlik Numarası (EIN) için başvurursanız, işletmeniz için fiziksel bir adresin olmasını şart koşulur ve üçüncü taraf adresleri kabul edilmez. Bu noktada işletmeniz için seçtiğiniz fiziksel adres önem taşır.

Dünyanın herhangi bir yerinde şirketiniz için fiziksel adres seçebilirsiniz. Online bir iş yapıyorsanız bile IRS’in hâlâ şirketiniz için fiziksel bir adrese ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Fiziksel bir adres, Eyalet ve Federal Devletler tarafından bireyin veya kurumun bulunduğu ve ticari faaliyetlerini sürdürdüğü bir adres olarak tanımlanır.

Delaware’de vergisiz ticaret yapmak, PayPal hesabı oluşturmak isterseniz, bir adrese ihtiyacınız olacaktır. Hizmetlerimize ek olarak, ABD’de sizin için bir posta adresi oluşturabilir, şirketiniz adına postalarınızı ve kargolarınızı alır ve size iletiriz. Bu şirket adresinizi, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Posta yönlendirme hizmetimizin yanında sanal ofis hizmetleri de sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak için bizlere mail, telefon veya canlı destek aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


E-posta : info@amerikadasirket.com

Tel : +1 302 442 08 12

TR tel : +90 541 392 62 24

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlendi

ÖNEMLİ DUYURU! | Detay İçin Lütfen Tıklayınız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı öncelikli endişemizdir. Covid-19 Coronavirus Pandemi sebebiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen önlemler ışığında şirketimiz uzaktan çalışma da dahil olmak üzere bir dizi koruyucu politika benimsemiştir.

Tüm müşterilerimizi taleplerini karşılamak için kesintisiz hizmet sunmaya çalıştık. Ancak, ABD hükümeti tarafından alınan kararla, IRS kurumu bazı hizmetlerini geçici olarak yavaşlatmıştır. Böylece, EIN hizmeti geçici olarak yavaşlatılmıştır. Vergi Beyanı hizmeti devam etmektedir. Öte yandan, bu sıkıntılı dönemde, Delaware eyaleti de dahil olmak üzere tüm eyaletler hizmetlerini yavaşlatmıştır.

Bu problemli dönemde siz sevgili müşterilerimize sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.