15 Dakika Ücretsiz Danışmanlık Alın

Bilgi almak istediğiniz servise ve hangi hizmetlerin sizin için en iyi olabileceğine göre bulmak için 15 dakikalık ücretsiz danışmanlık sunuyoruz.

  Amerika’da Şirket Kurulumu

  Social Enterprises LLC Güvencesi İle Amerika'da Şirket Nasıl Kurulur?

  Muhasebe, vergi beyanı, sanal ofis, yatırım & vize ve marka tescili gibi yasal tüm konularda müşterilerimizin talebi doğrultusunda kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizle işletmelerin değer yaratmalarına, faaliyet alanlarındaki yatırımları ve performanslarının iyileştirilmesine Amerika’da şirket açmanıza destek oluyoruz. Uzman ekiplerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru şekilde yerine getiriyoruz.

  6 Adımda Amerika’da Şirket Kurmak

  Amerika'da Şirket Kurma

  LLC, Corp ve Non-Profit Kuruluşu ile ticari faaliyetlerinize 1-3 gün arasında başlayabilirsiniz. Tüm eyaletlerde şirket kurulumu ve post-corporation işlemlerini sağlamaktayız. Ayrıca amerikada e-ticaret şirket kurulumu desteği de vermekteyiz.

  Amerika'da Şirket Kurma Danışmanlığı

  Amerika’da şirket kurulumunun gerçekleşmesinin ardından genellikle çoğu şirket sahibi işlerinin bittiğini düşünür. Ancak, aslında arka planda kalan çok sayıda elzem işlem hala bulunmaktadır.

  Yatırım & Emlak

  Amerika’da yatırım yaparak her ay düzenli kira geliri elde edebilirsiniz. Ayrıca emlak alımlarınızda ev kredisi kullanabilirsiniz.Yatırımlarınızı airbnb ile de kullanarak daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

  Yıllık Vergi & Bildirimler

  1040, 1040NR, 1120, 5742 gibi tüm IRS formlarınızın doldurulması ve beyanı tarafımızdan yapilmaktadır.Yıllık vergi bildirim dönemlerinin hiç birini kaçırmayın.

  Depo ve Fulfillment

  Ürünlerinizi ABD içi kargolamak istiyorsanız sizlere bir depo hizmeti ve kargo gönderim hizmeti sağlamaktayız.Böylece market avantajını yakalamış olursunuz.

  Vize ve Göçmenlik

  Amerika yatırımcı vize türleri(E-1. E-2 ), Şirket içi transfer vizeleri(L1A-L1B), Green Card, EB-5 programlarina başvuruları bizimle sağlayabilirsiniz.