+90 850 304 7002

Sosyal Medyada Biz}

Amerika’da Banka Hesabı Açmak

Amerika’da Banka Hesabı Açmak

Amerika’da Banka Hesabı Açmak

Amerika’da kurmuş veya kurmayı düşündüğünüz şirketiniz için Amerika’da banka hesabı açmak ticaretiniz için oldukça önemli noktalardan biridir. Amerika’da banka hesabı açmak için şahsen kendinizin Amerika’ya gitmenize gerek yoktur. Amerikadasirket.com banka hesap açılışları için sizlere tam destek sağlamaktadır.

Amerika’da istediğiniz banka’dan hesap açabilmektesiniz. Özellikle Bank of America‘da şirketlerin en çok tercih edilen bankadır. Şirketiniz için banka hesabı işlemlerine başlamak için öncelikle bankaya karar vermeniz gerekmektedir. Tercih ettiğiniz bankaya göre en kısa sürede (2-3 iş günü) gerekli işlemleri başlatacağız.  Sizi tercih ettiğiniz bankanın sağladığı imkanlar konusunda bilgilendireceğiz. Sizeyse sadece işlemlerin ardından banka hesap bilgilerinizi edinmek ve kartınızın size ulaşmasını beklemek kalacaktır.

Eğer şu an Amerika’da bir şirket sahibiyseniz  banka hesap açılması bize başvurduğunuz aynı gün işlemleriniz tamamlanmaktadır. Ardından hemen dosyalarınız size kargolanmaktadır.

En çok çalıştığımız bankalar: 

1-) Bank of America
2-) Citizens Bank 
3-) Wells Fargo 
4-) PNC Bank
5-) TD bank  

Kart Kullanımı

Banka hesabı ABD’de kurulu şirketine ait bir hesap olup, tüm dünyada banka kartınızı(ATM/Debit) kullanma imkanı sunar.Ayrıca, internet bankacılık şubesi şifreniz ile dünyanın herhangi bir yerinde hesaplarınızı kontrol edebilir, para kabul edebilir ve para gönderebilirsiniz ve kartınızla Türkiye’deki her ATM noktasından paranızı çekebilir, mağazalarda her türlü alışverişlerinizde kullabilirsiniz. ATM kartı ile yapacağınız işlemler ABD’de bağlı olan banka hesabınızın bakiyesinden düşecektir. Şirketiniz için banka hesabı işlemlerine başlamak için öncelikle hangi bankada şirket hesabı sahibi olmak istediğinizi belirmeniz gerekmektedir.

Limitsiz Alışveriş

Yanlış bilinen yaygın bir bilgi vardır. Master ve Visa türü olan tüm kartlar dünyanın her noktasında geçerlidir. Aslında durum böyle değildir. Yaşamış olduğunuz ülkeye bağlı olarak bazı ülkelerden alışveriş yapamazsınız. Örneğin; Ebay.com’dan almak istediğiniz bir şeyi sırf ABD sınırları içerisinde olmadığınızdan alamayabilirsiniz. Bu durumda, sadece ABD sınırları içinde satış yapan Ebay.com satıcılarından veya ABD’nin herhangi bir yerinden almak istedğiniz ürünü Delaware eyaletinde
kurmuş olduğunuz LLC Şirketiniz aracılığı ile şirketinize bağlı ABD banka hesabını kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Delaware eyaletinde satış vergisi alınmadığından ürünü
daha uygun bir fiyata almış olursunuz.Ürün, satıcı tarafından sizin şirketinizin adresi olarak
gösterdiğiniz adrese gönderilir. Bu noktadan sonra ürünün Türkiye adresinize gönderimi tarafımızdan gerçekleşir.

Amerika’da Banka hesabı açmak için ne yapmak gerekir

  • Amerika’da kurulu bir şirket
  • Hesap sahibi kimlik beyanı (Şirket sahipliğini gösterir belge)
  • Türkiye iletişim adresi

Hesap açılım işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
————————————–
E-posta : fatih@enterprises.social
Telefon : +90 555 712 06 58 (Türkiye)
Telefon : +1 302 526 48 00 (Amerika)

18 Eylül 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN