+90 850 304 7002

Sosyal Medyada Biz}

Amerika’da kurumsal Şirket Paypal Hesabı

Amerika’da kurumsal Şirket Paypal Hesabı

Amerika’da Kurumsal Şirket Paypal Hesabı

Hesap Kurulum İşlemlerinin Sırası

Amerika’da kurumsal şirket paypal hesabı alabilmek sırasıyla Amerika’da şirket kurulumu ile başlar. Burada amaç onaylanmış kurumsal bir paypal hesabına sahip olabilmek olduğu için işlemler sırasıyla ve oldukça kuralına uygun olarak yapılmalıdır. Aksi halde bu zaman ve para kaybetme olasılığınız yüksek olabilir. Şirket kurulumu tamamlandıktan sonra şirketinizin vergi kimlik numarası olan EIN numara başvurusunun yapılması gerekiyor. Bunun yanında şirket sahibine ait vergi kimlik numarası içinde başvuru gerekir. Açılan yasal şirkete kurumsal bir Merchandise Banka hesabı açılması, şartları sizin adınıza kurumsal paypal hesabı sahibi olabilmeniz için yeterli kılacaktır.

Neden Amerika’da Kurumsal Şirket Paypal Hesabı

Paypal ödeme sistemi dünyada üzerinde 2016 yılının sonu itibariyle yapılan istatistik sonucunda 197 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan oldukça yaygın para transfer sistemidir. Sistem çoğunlukla internet üzerinden satış yapmak isteyen satıcılar veya alıcılar tarafından Paypal’ın izin verdiği şekilde bireysel veya kurumsal hesap ile kullanılmaktadır. Dünya ticareti ve bölgelerin güvenlik durumlarına göre paypal’ın da belirli politikaları bulunmaktadır. Bu nedenle de zaman için bu politikalar değişiklik gösterdiğinde bu durum sizin aleyhinize olabilmektedir. Tıpkı geçen yıl Türkiye’de olduğu gibi. Paypal belirli müzakereler sonucunda Türkiye’den çekilme kararı almıştı. Bununla birlikte ticareti Paypal üzerinden ilerleyen birçok kullanıcı madur duruma düşmüştü. Bu durum büyük bir çoğunluğu için halen devam etmektedir. Tabiki böyle bir durum sadece Türkiye’ye özel bir durum değil. Türkiye’nin standartlarına sahip olamamış ve aynı zamanda Paypal’ın daha adım atmadığı (ve atmayı da düşünmediği) ülkelerde vardır. Bahsettiğimiz gerçekleşme ihtimali olan değişiklerden etkilenmemek için kişilerin bu kötü durumların oluşmasının daha düşük olduğu bölgelerden paypal hesabı edinmeleri daha uzun soluklu ve sorunsuz ticaret yapabilmelerine imkan sağlayacaktır. Tam da bu noktada Amerika, en çok kurumsal paypal hesap sahibi olabilmek için en çok tercih edilen ülkelerden birisidir. Stratejik konumunun yanında, Paypal kullanımının bu bölgede daha fazla olması da avantajlı bir durumdur. Bu da paypal’ı bulunduğu bölgede daha güvenli kılmaktadır.

Bilinen yanlışlar

Ülkemizde yaşanan paypal krizinden sonra Amerika’da kurumsal şirket Paypal hesabı açılışı oldukça yaygın hale gelmeye başlamıştır. Bununla ilgili çeşitli forum ve websitesinde bilgilendirici yazıları yazılmıştır ve konuyla ilgili bir sürü bilgi kirliliğide bulunmaktadır. Kişiler kurumsal Paypal hesabı sahibi olma yolunda ilerlerken oldukça zor durumlar ile karşılaşabilmektedirler. Kullanıcılar özellikle şirket açılışından sonra EIN başvurusunda ve Amerika’da banka hesabı sahibi olma hususunda sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bir hevesle çıkılan yolun sonunda yapılan teknik yanlışlar ile yolun sonunu göremeden tıkanıp kalan birçok kişiyle karşılaştık. Amerika’da kurumsal şirket paypal hesabı açılışı sırasında gerçekleştirilen her iş birbirini tamamlayıcı konumda olup tek elden çıkması oldukça hayati bir konudur. Aksi takdirde onca emek ve sermaye boşa gitmesinin yanında bir sonuca ulaşılamamaktadır.

Amerika’da kurumsal şirket paypal hesabı;

  • Amerika’da şirket kurulumu,
  • EIN başvurusu
  • Amerika’da kurumsal Banka hesap açılışı
  • Amerika’da onaylanmış kurumsal Şirket Paypal Hesabı

olarak sağlanmaktadır.Hizmet baştan sona sorunsuz ve güvenli bir şekilde sizin ticari kullanımınıza açılarak size teslim edilmektedir.

Amerika’da kurumsal şirket paypal hesabı için;
lütfen bizimle iletişime geçiniz.
————————————–
E-posta : fatih@enterprises.social
Telefon : +90 555 712 06 58 (Türkiye)
Telefon : +1 302 526 48 00 (Amerika)

22 Mart 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN