CANLI

Bugüne kadar +7500 şirket kurulumu. +8500 EIN ve +6800 ITIN teslimi. +5500 gelir vergisi beyanı gerçekleşti. +63 şirket kurulumu devam ediyor.

Amerika'ya gitmeden şirketinizi güvenle kurun​

Amerika’da yeni bir şirket kurmak mı istiyorsunuz? Amerikadasirket.com ekibi kuruluş sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda yanınızda.

Amerikadasirket.com’un deneyimli ekibiyle şirketinizi günler içinde kurun, hayallerinizi ertelemeyin. Şimdi size uygun Agustos  E-Ticaret paketlerimizi keşfedin.

E-Ticaret Paketi

$1899
$ 845
  • Tüm Eyalet Ücretleri
  • Registered Agent Ücreti
  • EIN Numarası
  • Benzersiz Şirket Adresi
  • Şirket Banka Hesabı
  • ITIN Numarasi
  • Post Formation
  • Vergi Danışmanlığı (1 Saat)
  • Online Panel 24/7
  • 3 İş Gününde Kurulum
Agustos

Social Enterprises LLC olarak ABD’nin Delaware eyaleti tarafından yetkilendirilen tek Türkçe Registered Agent (Yasal Temsilci) hizmeti sunan şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Faaliyete başladığımız 2015 yılından itibaren Amerika’da 2.500’den fazla şirketin kurulma macerasına önderlik ettik; binlerce yatırımcıya hizmetlerini okyanus ötesine genişletme fırsatı sunduk.

Mutlu Müşterilerimiz

Şirket kurulum ve Vergi uzmanları ve danışmanlarından oluşan deneyimli ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir. Şirket kuruluş belgeleri, vergi beyannameleri, defter tutma hizmetleri ve çok daha fazlası ile için bizimle irtibata geçin.

0850 304 7002

Bizlere aklınıza takılan sorular veya sizlere sunduğumuz hizmetler için [email protected] veya Türkiye için , 0850 304 7002 Amerika için +1 302 310 2176 hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Amerikada Şirket Kuruluşu

LLC, Corporation veya Non-profit şirketinizi kurarak ticari faaliyetlerinize 1-3 gün içinde başlayabilirsiniz. Bütün eyaletlerde şirket kurulumu ve post-corporation işlemleri sağlıyoruz.

İş Danışmanlığı

Şirketiniz kurulduktan sonra sektörünüze yönelik araştırmalar talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce yapılır.

Yatırım & Emlak

Amerika’da yatırım yaparak her ay düzenli kira geliri elde edebilirsiniz. Ayrıca emlak alımlarınızda ev kredisi kullanabilirsiniz. Yatırım ve emlak danışmanlığı uzman iş ortaklarımız tarafından yürütülmektedir.

Yıllık Federal | State vergi Beyannamesi

1040, 1040NR, 1120, 5742, 1065, 1120F, gibi tüm IRS formlarınızın doldurulması ve beyanı tarafımızdan e-file olarak yapılmaktadır.Yıllık vergi bildirim dönemlerinin hiç birini kaçırmayın.

Aylık Muhasebe

Mali Raporlar - Genel Muhasebe, Gelir Tablosu, Bilanço ve yil sonu raporunun çoklu para birimi desteği ile hazırlanması.

Vize

Amerika'da B1/B2 geçişi iş / turist vizesi, E1 tüccar ve E2 yatırımcı vizesi, L1A-L1B şirket içi transfer vizeleri, EB-5 programlarına başvurularınızı profesyonel ekibimizle yapabilirsiniz.

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.