CANLI

Bugüne kadar +7500 şirket kurulumu. +8500 EIN ve +6800 ITIN teslimi. +5500 gelir vergisi beyanı gerçekleşti. +63 şirket kurulumu devam ediyor.

Bireysel Şirket

Bireysel şirketler, iş dünyasının en basit ve en yaygın işletme türlerinden biridir. Bu yapıda, şirket sahibi ile şirket arasında hukuki ayrım yoktur; şirket sahibi işletmenin borçlarından ve yükümlülüklerinden tam olarak sorumludur. Aynı zamanda, işletmenin yapısı şirket sahibinin tercihlerine göre şekillenir.

Social Enterprises LLC, Delaware eyaleti tarafından, Türkçe hizmet vermeye yetkilendirilmiş ilk ve tek Registered Agent'tır.

1

Tek sahipli işletmelerde bürokrasi seviyesi düşüktür. İş sahipleri, kararları hızla alabilir ve işletmenin ihtiyaçlarına göre ayarlamalar yapabilirler.

Bu, işletmenin değişen koşullara daha hızlı adapte olmasını sağlar. Şirketin büyüyüp ortak alması durumunda ise şirket türünde değişiklik yapmak oldukça kolaydır.

Samet Oynamış

Verified IRS CAA and Enrolled Agent

Şirket kurulumu ve vergilendirme ile ilgili tüm merak ettikleriniz için 15 dakikalık ücretsiz bir toplantı oluşturmak ister misiniz?

Videoyu oynat
2

Bireysel işletmelerin kurulum ve faaliyet maliyetleri genellikle diğer işletme türlerine göre daha düşüktür.

Bu, işletme sahiplerinin sınırlı kaynaklarla başlamasını ve işlerini sürdürmesini daha kolaylaştırabilir. Dolayısıyla küçük ölçekli işletmelerin tercih ettiği bir şirket türüdür.

3

Bireysel şirket sahipleri, şirketin elde ettiği yıllık geliri kişisel gelir vergisi beyanında rapor etmelidirler

Bu sayede işletme geliri kişisel vergi oranına tabi tutulabilir ve vergi avantajları elde edilebilir. Ayrıca işletme giderleri gösterilerek vergi indirimi sağlanabilir.

Partnerlerimiz

user-trustpilot

Onur Pehlivan

I can’t say enough good things about Delaware Agency. Honest and reliable team made the whole formation process very smooth. I didn’t stress about anything. Easy and prompt communication. A real pleasure! Will recommend to everybody! Very professional and friendly customer service. Very much pleased with their service. They kept me updated on every step. They were very helpful and responsive to my needs.

 

user-trustpilot

Mina Sener

I form my company harvard business services, but later When I asked questions, They always told me that I need to work with an accountant or tax person. So there is no help, after company formation. I work with Social Enterprises for tax and compliance purposes. I changed my registered agent to Social Enterprises, and get yearly consulting package. So far so good. They answer all my questions about tax. I never know that I need to make federal tax return for my company. Now I am clear and happy to work a company with tax knowledge.

user-trustpilot

Canberk Demirci

We are working with Social Enterprises for almost 4 years now, very professional company in its sector. We love how they can handle the process, complete the tasks in a very short time and providing fully satisfying and HIGHLY PROFESSIONAL service.
Very kind and Super Positive owners, happy to work with them, A++ Recommended.
Thank you to Social Enterprises Team!

 

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.