CANLI

Bugüne kadar +7500 şirket kurulumu. +8500 EIN ve +6800 ITIN teslimi. +5500 gelir vergisi beyanı gerçekleşti. +63 şirket kurulumu devam ediyor.

Emlak

Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın en büyük tüketici pazarlarından birine sahiptir; bu da girişimcilere çeşitli ve geniş bir müşteri kitlesine erişim fırsatı sunar. Ülke içinde fiziksel bir adrese sahip olmak, işletmenin prestijini arttırır, potansiyel müşteriler ve yatırımcılar için güven aşılar.

Social Enterprises LLC, Delaware eyaleti tarafından, Türkçe hizmet vermeye yetkilendirilmiş ilk ve tek Registered Agent'tır.

1

E-ticaret yapan işletmeler için, ABD adresine sahip olmak nakliye ve lojistik verimliliğini önemli ölçüde artırabilir.

Bu, daha hızlı teslimat süresi, düşük nakliye maliyetleri ve artan müşteri memnuniyeti demektir. Ayrıca yerel bir adreste bulunmak iadeleri ve değişimleri kolaylaştırır ve olumlu müşteri deneyimine katkıda bulunur.

Samet Oynamış

Verified IRS CAA and Enrolled Agent

Şirket kurulumu ve vergilendirme ile ilgili tüm merak ettikleriniz için 15 dakikalık ücretsiz bir toplantı oluşturmak ister misiniz?

Videoyu oynat
2

Amerika'da iş yapmaya karar verdiğinizde bireysel ya da şirket düzeyinde emlak satın alma seçeneği öncelikleriniz arasında olabilir.

Kendi mülkünüzü sahip olmak, uzun vadeli bir yatırımın sinyalini vermektedir ve işinizi sağlam ve prestijli bir şekilde kurmanın en önemli adımlarındandır.

3

Bütçesini zorlamak istemeyen girişimciler için ofis kiralamak da alternatif bir çözümdür.

Kiralama yöntemi ile işletmeler hızlı bir şekilde faaliyete geçebilir ve diğer öncelikli harcamalar için daha fazla bütçe ayrılabilir. Ayrıca kira ödemeleri vergi döneminde harcama olarak gösterilerek vergi avantajları sağlamaktadır.

Partnerlerimiz

user-trustpilot

Onur Pehlivan

I can’t say enough good things about Delaware Agency. Honest and reliable team made the whole formation process very smooth. I didn’t stress about anything. Easy and prompt communication. A real pleasure! Will recommend to everybody! Very professional and friendly customer service. Very much pleased with their service. They kept me updated on every step. They were very helpful and responsive to my needs.

 

user-trustpilot

Mina Sener

I form my company harvard business services, but later When I asked questions, They always told me that I need to work with an accountant or tax person. So there is no help, after company formation. I work with Social Enterprises for tax and compliance purposes. I changed my registered agent to Social Enterprises, and get yearly consulting package. So far so good. They answer all my questions about tax. I never know that I need to make federal tax return for my company. Now I am clear and happy to work a company with tax knowledge.

user-trustpilot

Canberk Demirci

We are working with Social Enterprises for almost 4 years now, very professional company in its sector. We love how they can handle the process, complete the tasks in a very short time and providing fully satisfying and HIGHLY PROFESSIONAL service.
Very kind and Super Positive owners, happy to work with them, A++ Recommended.
Thank you to Social Enterprises Team!

 

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.