CANLI

Bugüne kadar +7500 şirket kurulumu. +8500 EIN ve +6800 ITIN teslimi. +5500 gelir vergisi beyanı gerçekleşti. +63 şirket kurulumu devam ediyor.

Emlak

Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın en büyük tüketici pazarlarından birine sahiptir; bu da girişimcilere çeşitli ve geniş bir müşteri kitlesine erişim fırsatı sunar. Ülke içinde fiziksel bir adrese sahip olmak, işletmenin prestijini arttırır, potansiyel müşteriler ve yatırımcılar için güven aşılar.

Social Enterprises LLC, Delaware eyaleti tarafından, Türkçe hizmet vermeye yetkilendirilmiş ilk ve tek Registered Agent'tır.

1

E-ticaret yapan işletmeler için, ABD adresine sahip olmak nakliye ve lojistik verimliliğini önemli ölçüde artırabilir.

Bu, daha hızlı teslimat süresi, düşük nakliye maliyetleri ve artan müşteri memnuniyeti demektir. Ayrıca yerel bir adreste bulunmak iadeleri ve değişimleri kolaylaştırır ve olumlu müşteri deneyimine katkıda bulunur.

Samet Oynamış

Verified IRS CAA and Enrolled Agent

Şirket kurulumu ve vergilendirme ile ilgili tüm merak ettikleriniz için 15 dakikalık ücretsiz bir toplantı oluşturmak ister misiniz?

Videoyu oynat
2

Amerika'da iş yapmaya karar verdiğinizde bireysel ya da şirket düzeyinde emlak satın alma seçeneği öncelikleriniz arasında olabilir.

Kendi mülkünüzü sahip olmak, uzun vadeli bir yatırımın sinyalini vermektedir ve işinizi sağlam ve prestijli bir şekilde kurmanın en önemli adımlarındandır.

3

Bütçesini zorlamak istemeyen girişimciler için ofis kiralamak da alternatif bir çözümdür.

Kiralama yöntemi ile işletmeler hızlı bir şekilde faaliyete geçebilir ve diğer öncelikli harcamalar için daha fazla bütçe ayrılabilir. Ayrıca kira ödemeleri vergi döneminde harcama olarak gösterilerek vergi avantajları sağlamaktadır.

Partnerlerimiz

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.