CANLI

Bugüne kadar +7500 şirket kurulumu. +8500 EIN ve +6800 ITIN teslimi. +5500 gelir vergisi beyanı gerçekleşti. +63 şirket kurulumu devam ediyor.

ITIN: Bireysel Vergi Kimlik Numarası

ITIN, ABD'de Sosyal Güvenlik Numarası alamayan Türk vatandaşları için IRS tarafından verilen bir Vergi Kimlik Numarasıdır ve vergi beyannamesi doldurma, vergi avantajlarından yararlanma, banka hesabı açma ve kredi kartı alma gibi finansal işlemlerde kullanılır. Bu numara, ABD'deki finansal etkileşimlerde Türk vatandaşlarına önemli kolaylıklar sağlar.

Kısa süreliğine

$595

yerine

$345

6.800'den fazla memnun ITIN müşterisine katılın.

Arda Helvacılar
Arda Helvacılar
Read More
Amerikadasirket.com tüm taleplerimle neredeyse anında ilgilendi. Tüm sorularımı detaylı bir şekilde yanıtladılar ve Delaware'de bir C-Cop kurmama neredeyse bir ay içinde, bir telefon numarası almayı da dahil ederek yardımcı oldular. Hizmetlerini ihtiyacı olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
Eray Çetiner
Eray Çetiner
Read More
Amerikadasirket.com ile ikinci kez çalışıyorum. İlk deneyimimde vergi beyannamem konusunda bana yardımcı oldular. Bu sefer ise, onlarla iletişime geçtiğim gün iş belgelerimi noter onayıyla tasdik edip hemen gönderdiler. Tüm ihtiyaçlara karşı son derece yardımsever ve hızlılar. Onlarla çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Tekrar teşekkürler!
EDOS TRADING
EDOS TRADING
Read More
Amerikadasirket.com ile Amazon konusunda calisiyorum ve ozellikle telegram grubumuzdaki tum amazoncular icin ITIN başvurusu surecinde çok ilgili oldular. Humeyra hanim 56 adet ITIN başvurumuzu sorunsuzca halleti. Çok teşekkürler
Rami
Rami
Read More
IRS'deki büyük gecikmelere rağmen, Mustafa ITIN'imi kolaylıkla elde etti ve hızlı ve bilgilendirici cevaplarla beni sürekli olarak rahatlattı.(Orijinal yorum ingilizcedir.)
Yucal Kantarci
Read More
...Profesyonel bir yaklaşım ile sorunlarınıza çözüm arıyorsanız Social Enterprises doğru adres diyebilirim. İşininin ehli insanların çalıştığı, sertifikalı ve en önemlisi ABD tarafından yetkilendirilmiş bir danışmanlık firması. Şirket açma veya kapatma işlemeleri, EIN numarası alma, ITIN numarası alma, muhasebe danışmanlığı ve yıllık vergi beyanları gibi aklınıza gelen gelmeyen pek çok konuda gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz bir ekiptir...
Previous
Next

Hümeyra Sağlam

US TAX ID Specialist

" ITIN Başvuru Süreciniz Üç Adımda Tamamlansın; Evrak Hazırlığı, Kimlik Doğrulaması ve IRS Başvurusu - Bu süreçte her adımda size destek olmak için buradayım!! "

1

Başvuru ve Belgelerin Toplanması

Size özel bir başvuru formu doldurmanızı sağlayarak, süreci başlatıyoruz.Sizin adınıza IRS Form W-7’yi dolduruyoruz. Bu form, ITIN başvurusu için temel belgedir. Formun imzalı halini Istanbul ya da Delaware ofisimize kargolamanizi talep ediyoruz.

2

Başvurunun Hazırlanması

.Başvuru formunuzu ve ek belgelerinizi dikkatle inceliyoruz. Herhangi bir eksik veya yanlışlık varsa bunu düzeltmek için sizinle iletişime geçiyoruz.Tüm belgeler hazır olduğunda, bunları doğrudan IRS'ye gönderiyoruz. Bu süreçte sizin adınıza tüm işlemleri yürütüyoruz.

3

Takip ve Sonuç

Başvurunuzun durumunu sürekli takip ediyoruz. IRS ile doğrudan iletişimimiz, sürecin daha hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlar.ITIN numaranız çıktığında belgeyi online olarak portal hesabınıza yüklüyoruz. Talep etmeniz halinde adresinize kargoluyoruz.

ITIN başvurunuzu bizimle yapmak, sürecinizi hem kolaylaştıracak hem de hızlandıracak birçok avantaj sunar

Doğrudan IRS İle İletişim

Başvurunuzun durumu hakkında doğrudan IRS ile iletişime geçme yeteneğimiz, sürecinizi daha şeffaf ve hızlı kılar. Herhangi bir gecikme veya sorun olduğunda, hızlı ve etkili çözümler üretebiliriz.

Türkiye ve ABD'de Ofislerimiz Var

Hem Türkiye'de hem de ABD'de ofislerimiz bulunmaktadır. Bu, belgelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde bizimle paylaşabilmenizi sağlar. Ayrıca, her iki ülkede de yerel destek sunma kapasitemiz sayesinde, sürecinizi en verimli şekilde yönetebiliriz.

Certified Acceptance Agent

IRS tarafından yetkilendirilmiş bir CAA olarak hizmet vermekteyiz.Profesyonel ekibimizle, başvuru sürecinizi baştan sona titizlikle yönetiyor ve IRS'nin gerekliliklerine uygun en doğru ve etkili şekilde ilerlemenizi sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

ITIN, Amerika Birleşik Devletleri’nde vergi beyannamesi sunmak zorunda olan ancak Sosyal Güvenlik Numarası (SSN) alamayan bireylere verilen bir vergi mükellefi kimlik numarasıdır. Bu numara, IRS (Internal Revenue Service) tarafından verilir.

Genellikle Amerika’da şirket sahipleri, kira geliri elde edenler, Amazon ve eBay satıcıları, yabancı uyruklu öğrenciler, akademisyenler ve ABD’de belirli bir süre kalmış yabancı işçiler gibi SSN alamayan ancak ABD’de vergi beyannamesi vermek zorunda olan kişilere ITIN verilir.3-)

ITIN almak için IRS Form W-7 doldurulur ve pasaport, sürücü belgesi gibi kimlik kanıtı içeren belgelerle birlikte IRS’ye tarafımızdan gönderilir. Sonrasında başvuru belgesi elimize ulaştığı gibi sizlerle paylaşmaktayız.

ITIN, ABD’de vergi beyannamesi sunmanızı sağlar; bu da gelirinizi yasal olarak bildirmenize ve gerektiğinde vergi iadesi almanıza olanak tanır. Ayrıca, bazı finansal işlemler ve hizmetler için gerekli olabilir. Online banka hesabı açmanıza, aynı zamanda iki ülke arası vergi anlaşmalarını kullanmanıza olanak sağlar. Bunlara ek olarak, Amerika’da bir kredi kartı almanız, online mortgage ya da kredi kullanmanıza da olanak sağlar.

ITIN numarası çalışma izni vermez. Çalışmak için uygun bir vize ve SSN gereklidir

ITIN numarası, Sosyal Güvenlik hakları veya diğer hükümet programlarına erişim sağlamaz. SSN ile aynı hakları ve avantajları sunmaz

ITIN numaraları, üç yıl boyunca herhangi bir vergi beyannamesinde kullanılmazsa otomatik olarak geçersiz hale gelir. Yeniden kullanım için yeniden başvuru yapılması gerekebilir.

Bazı bankalar, ITIN numarasını kimlik doğrulaması ve vergi amaçları için kabul eder; böylece banka hesabı açabilirsiniz. Ancak, bankaların kabul politikaları değişiklik gösterebilir.

ITIN almak için genellikle en temel belge geçerli bir pasaport olmaktadır. Pasaporta ek olarak eğer bir şirketiniz varsa şirket kuruluş belgesi ve EIN numarası, eğer kira geliriniz varsa Property Management şirketinden kira elde ettiğinizi gösterir belgeler, ya da banka hesabınız varsa bankadan bir yazı almanız gerekir. Başvuru durumunuzu ekibimizle birlikte karar verebilir ve gerekli belgeleri detaylı öğrenebilirsiniz

ITIN numaranızı kaybettiyseniz, IRS ile iletişime geçerek durumunuzu bildirmeli ve numaranızı yeniden talep etmelisiniz. Bu süreçte, kimlik doğrulama ve diğer güvenlik prosedürleri uygulanabilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Sorularınızı sormak için mükemmel bir fırsat! Şimdi 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme planlayın.