Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

info@amerikadasirket.com

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+1 302 310 2176

112 Capitol Trail,Suite A Newark, DE 19711

Hakkımızda

Hakkımızda

Amerikadasirket.com

2012 yılında hayat bulan Social Enterprises INC., Amerika’nın şirket kurulumunda Forbes 500 ile adını duyurmuş, en çok tercih edilen Delaware eyaletinde kurulmuştur. Amerika’nın Delaware eyaletinde kayıtlı yasal temsilci (Registered Agent) olarak, girişimci ve yatırımcıların Amerika’da şirket kurulumu, muhasebe, vergi, yatırım, vize ve marka tescil konularında profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Hali hazırda 100’ün üzerinde kurumsal şirketin yanına birçok kobi ve bireysel müşterimize aktif hizmet sağlamaktayız.

Amerika’daki her şirketin bir yasal temsilcisi Eyalet tarafından zorunlu kılınmıştır. Bu sayede Amerika Pazarınızda tecrübesiyle size Türkçe rehberlik ederek pazara girişinizi hızlandırarak doğru adımlarla ilerlemenize yardımcı olabilmek için buradayız.

Yasal temsilcilik belgemizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ DUYURU! | Detay İçin Lütfen Tıklayınız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı öncelikli endişemizdir. Covid-19 Coronavirus Pandemi sebebiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen önlemler ışığında şirketimiz uzaktan çalışma da dahil olmak üzere bir dizi koruyucu politika benimsemiştir.

Tüm müşterilerimizi taleplerini karşılamak için kesintisiz hizmet sunmaya çalıştık. Ancak, ABD hükümeti tarafından alınan kararla, IRS kurumu bazı hizmetlerini geçici olarak yavaşlatmıştır. Böylece, EIN hizmeti geçici olarak yavaşlatılmıştır. Vergi Beyanı hizmeti devam etmektedir. Öte yandan, bu sıkıntılı dönemde, Delaware eyaleti de dahil olmak üzere tüm eyaletler hizmetlerini yavaşlatmıştır.

Bu problemli dönemde siz sevgili müşterilerimize sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.