Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

info@amerikadasirket.com

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+1 302 310 2176

112 Capitol Trail,Suite A Newark, DE 19711

Amerika’da Şirket

Amerika’da Şirket Nasıl Kurulur?

Amerika’da şirket kuruluşu icin ABD vatandasi olmanıza ya da ABD’de bulunmanıza gerek yoktur. Amerikadasirket.com olarak tüm eyaletlerde şirket kurulumu yapmaktayız. Genel olarak en cok şirket kurulan eyaletler sırasıyla ;

 1. Delaware
 2. Florida
 3. Nevada
 4. New York
 5. Wyoming
 6. California

Amerika’da kurulacak şirketinize ait dosyaları hazırlayabilmemiz için tüm yapmanız  gerekenler aşağıdaki gibidir;

 • Şirketinizin türünü belirlemek
 • Şirketinizin ismini belirlemek
 • Sorumlu kişi ya da kişilerin beyanı
 • Adres ( ülke, şehir, eyalet ve posta kodu ) dünyanın her yerinden kurulum yapabilirsiniz.
 • Sabit ya da cep telefonu numarası
 • Limited ise şirket sahibi olarak kayıt altına alacağımız isimler
 • Anonim ve genel şirket ise şirketin sorumluluğuna atayacağımız ilk yönetici/hissedarlar.
 • Kargo ve fatura adresi

Başvurunuzun ardından ödeme gerçekleşmesi ve gerekli tüm bilgiler alındıktan sonra aynı gün dosyalarınızı Delaware Eyaleti Corporation departmanına sevk ediyoruz. Delaware şirket kurulumu onaylandıktan sonra, ilk olarak 24 ile 48 saat süre içinde size e-posta yoluyla onaylanmış şirket dökümanlarınızı gönderiyoruz.Ayrıca şirket ile ilgili bilgilerinizi buraya tıklayarak Delaware eyaleti üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Onaylanmış belgerinizi başvuruyla aynı gün kargolanmasını istiyorsanız, Ücretler bölümündeki premium paketi seçmelisiniz. Belgelerin ulaşması halinde, şirketiniz resmi olarak yasal, geçerli ve iş yapmaya hazır olacaktır.

Social Enterprises, Inc olarak Delaware’de tüm çalışmalarımız tamamen kendimiz tarafından yapılmaktadır ve Registered Agent olmaktayız.Böylece sizi tanımadığınız şirketler ile uğraştırmıyoruz ve sizin için hiç bir aracı bir şirket kullanmıyoruz.

Sürekli E-posta ve Whatsapp Desteği

Kurumsal danışmanlık alan tüm müşterilerimiz sorularını e-posta ya da whatsapp üzerinden bize her zaman sorabilirler.

+1 302 442 0812

Tüm kontrollerinizi Delaware Eyaleti Resmi webisitesinden yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var ?

Tüm sorularınızı bize info@amerikadasirket.com üzerinden sorabilir ya da +1 302 442 08 12 ile whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.

ÖNEMLİ DUYURU! | Detay İçin Lütfen Tıklayınız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı öncelikli endişemizdir. Covid-19 Coronavirus Pandemi sebebiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen önlemler ışığında şirketimiz uzaktan çalışma da dahil olmak üzere bir dizi koruyucu politika benimsemiştir.

Tüm müşterilerimizi taleplerini karşılamak için kesintisiz hizmet sunmaya çalıştık. Ancak, ABD hükümeti tarafından alınan kararla, IRS kurumu bazı hizmetlerini geçici olarak yavaşlatmıştır. Böylece, EIN hizmeti geçici olarak yavaşlatılmıştır. Vergi Beyanı hizmeti devam etmektedir. Öte yandan, bu sıkıntılı dönemde, Delaware eyaleti de dahil olmak üzere tüm eyaletler hizmetlerini yavaşlatmıştır.

Bu problemli dönemde siz sevgili müşterilerimize sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.