Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

info@amerikadasirket.com

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+1 302 310 2176

112 Capitol Trail,Suite A Newark, DE 19711

Delaware Yat Terkin Belgesi Nedir?

Delaware yat terkin belgesi, aynı zamanda “bayrak düşüm belgesi” olarak da bilinmektedir. Aslında ikinci el tekne satışını farklı bir bayrağa geçerek gerçekleşmesi sırasında istenmektedir. Özellikle, önceki kayıtlı olduğu ülkenin bayrağından ayrıldığının ispatı olduğunu gösteren yetkili makamlarca verilmesi gerekmektedir. 2017 yılının Şubat ayında ülkemizde sahibi Türk olup yabancı bayraklı teknelerin Türk bayrağına geçişi için avantajlı bir geçiş imkanı sağlanmıştır. Bu yatların bir çoğu, ABD’deki Delaware eyaletine, sahibi yine Türk olan kişilerce kurulmuş şirketler üzerine kayıtlıdır. Bu yüzden, Delaware yat terkin belgesinin ABD’den tedarik edilmesi gerekmektedir.

Delaware Yat Terkin Belgesi

Yat Terkin Belgesi Nasıl Alınır?

___________________________________

Tel : +1 302 442 08 12

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlendi

ÖNEMLİ DUYURU! | Detay İçin Lütfen Tıklayınız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı öncelikli endişemizdir. Covid-19 Coronavirus Pandemi sebebiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen önlemler ışığında şirketimiz uzaktan çalışma da dahil olmak üzere bir dizi koruyucu politika benimsemiştir.

Tüm müşterilerimizi taleplerini karşılamak için kesintisiz hizmet sunmaya çalıştık. Ancak, ABD hükümeti tarafından alınan kararla, IRS kurumu bazı hizmetlerini geçici olarak yavaşlatmıştır. Böylece, EIN hizmeti geçici olarak yavaşlatılmıştır. Vergi Beyanı hizmeti devam etmektedir. Öte yandan, bu sıkıntılı dönemde, Delaware eyaleti de dahil olmak üzere tüm eyaletler hizmetlerini yavaşlatmıştır.

Bu problemli dönemde siz sevgili müşterilerimize sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.