Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

info@amerikadasirket.com

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

+1 302 310 2176

112 Capitol Trail,Suite A Newark, DE 19711

Dropshipping Üyelik Başvuru Formu

Dropshipping Üyeliği Başvuru Formu
 • Servis Alıcı ve Satıcı:Dropshpping Üyeliği Başvuru Formu'nda Adı ve Soyadı bölümündeki gerçek veya tüzel kişi.

  Servis Sağlayıcı : Social Enterprises INC.

  Ürün Alıcı : Üçüncül Alıcılar

  Dropshipping Servisi : Hizmet alıcılara Hizmet sağlayıcı tarafından ödeme kabul etme sistemi sağlanması ve elde ettikleri kazançları aşağıda belirtilen maddeler çerçevesinde hizmet alıcılara transferidir.

  İş bu adı geçen kullanım sözleşmesi e-ticaret amaçlı satışlar için sağlanan ödeme sistemlerinin kullanımını hizmet alıcı ve Hizmet sağlayıcı arasındaki kuralları tesis etmektedir.


  Kullanım Sözleşmesi Maddeleri

  1. Madde : Dropshipping Sistemi kayıt ücreti 145 $ (USD/Amerikan Doları'dır)

  2. Madde : Dropshipping servisini kullanan servis alıcı elde ettiği kazancı satışını yaptıkları ürünlerin ürün alıcılara teslim olunduktan sonra alacağını kabul eder.

  3. Madde : Dropshipping servisini kullanan servis alıcı satışını yaptıkları ürünlerin, ürün alıcılara teslim olunduktan sonra ürünlerin alıcı tarafından satıcıya iade/refund olması halinde servis sağlayıcının iade olunan ürün başına servis alıcı'dan 25 $ (USD/Amerikan Doları) ay sonunda transferi gerçekleşecek kazançtan 25 $ (USD/Amerikan Doları) kesinti yapılacağını kabul eder.

  4. Madde : Servis sağlayıcı, servis alıcılara, ürün alıcılar tarafından ürünlerin teslim alınmış satışlarını yaptıkları ay sonu itibariyle kazançlarını, % 2.95 Stripe Kesintisi ve %15 Komisyon uygulandıktan sonra servis alıcının sağlamış olduğu USD Banka hesap numarasına havalesini, havale başına %1 kesintiye ilave 18 $ (USD/Amerikan Doları) aktarım masrafı ile gerçekleştirmek ile yükümlüdür.

  5. Madde : Servis alıcı, dropshipping üyeliği başvuru formunda sağlamış olduğu bilgilerin doğruluğu ve güvenirliğini kabul eder.

  6. Madde : Servis alıcı, dropshipping üyeliğini dilediği zamanda bırakmakta bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

  7. Madde : Servis alıcı, dropshipping üyelik başvuru ücretinin iade olunmayacağını kabul eder.

  8. Madde : Servis alıcı, dropshipping kullanım sözleşme kurallarını kabul ettiği kutucuğu işaretlemek ile sözleşme kurallarına uyacağını kabul eder.

 • $0.00
 • $0.00
 • American Express
  Discover
  MasterCard
  Visa