Pzt-Cmt: 09:00 - 19:00

info@amerikadasirket.com

Türkçe Destek

Muhasebe & Vergi

(US) +1 302 310 2176

(TR) +90 850 304 7002

112 Capitol Trail,Suite A Newark, DE 19711

Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçilerimiz,

Bu web sitesindeki materyal ve bilgiler Social Enterprises LLC. tarafından yalnızca bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Buradaki hiçbir şey hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Sohbet, e-posta veya bu sitenin başka herhangi bir şekilde kullanılması bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz, bu bilgilerin iletilmesi bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayı amaçlamaz ve bu bilgilerin alınması bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu bilgiler en güncel yasal gelişmeleri yansıtabilir veya yansıtmayabilir. Ziyaretçiler sunulan bilgilerin yanlış olduğunu veya bu bilgiler nedeniyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Bu nedenlerle okuyucular, profesyonel tavsiye almadan bu bilgilere göre hareket etmemelidir. Social Enterprises LLC. bu web sitesinde yer alan bilgilerle veya ziyaretçilerin bu web sitesinde sağlanan bilgilere dayanarak gerçekleştirdiği eylemlerle bağlantılı olarak hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Bu web sitesindeki tüm dosyalar ve bilgiler Social Enterprises LLC’nin mülkiyetindedir. Bu web sitesinde yer alan yazılı materyaller ve bilgiler ile firmanın logosu ile ilgili fikri mülkiyet hakları firmaya aittir ve Social Enterprises LLC sahiplerinin yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

All files and information on this website are the property of Social Enterprises LLC. The intellectual property rights concerning the written materials and information contained in this website, and the firm’s logo, are owned by the firm and cannot be copied, reproduced or used without the written consent of the owners of Social Enterprises LLC.